GALERIA
Poniżej zebraliśmy zdjęcia naszych ostatnich projektów
Proszę wybrać kategorię
Każda kuchnia wymaga indywidualnego podejścia i rozwiązania, dlatego oferujemy szeroki wybór materiałów, z których mogą być wykonane zarówno nowoczesne jak i klasyczne meble kuchenne. W naszych projektach uwzględniamy wszystkie ważne szczegóły i detale aby kuchnia była najbardziej funkcjonalna i doskonale dopasowana do Państwa indywidualnych potrzeb. Dbamy o jakość oraz estetykę wykonywanych przez nas mebli. Różnorodność materiałów, szeroka gama kolorów pozwolą zrealizować Państwa marzenie o niepowtarzalnej i wymarzonej kuchni.
Szafy na wymiar to optymalne rozwiązanie do każdego wnętrza. Projektujemy szafy dopasowane do rozwiązań i stylu klienta. Zaletą wykonywanych przez nas mebli jest wykorzystanie przestrzeni, jednocześnie zachowując styl i elegancję. Wnętrze szafy zaprojektujemy tak, aby szuflady, półki, drążki i wszystkie akcesoria zapewniały wygodę, pozwalały zachować porządek i łatwy dostęp do ubrań. Stworzymy idealną garderobę, w której nawet najmniejsza przestrzeń będzie doskonale wykorzystana. Współczesna garderoba to przestrzeń, która powinna być funkcjonalnie i staranie zagospodarowana przez półki, szuflad, kosze, wieszaki.
Tworzymy meble łazienkowe: szafki wolnostojące oraz wiszące, szafki i blaty pod umywalki. Wykorzystujemy różne materiały, np. naturalne drewno, płyty MDF. Meble łazienkowe projektujemy biorąc pod uwagę dostępną przestrzeń w łazience klienta. Łazienki na zamówienie są sposobem na spełnienie marzeń o pomieszczeniu eleganckim, funkcjonalnym i przede wszystkim odpowiadającym indywidualnym preferencjom estetycznym.
Wykonujemy ponadto meble do przedpokoju, biblioteczki, meble biurowe oraz wiele innych. Chętnie sprostamy każdemu wyzwaniu, bo w dziedzinie wykonywania mebli jesteśmy prawdziwymi fachowcami.
Wpisz swój login i hasło
Uwaga, Twoja przeglądarka nie obsługuje ciasteczek
Użytkownik
Hasło
Zapomniałem hasła
Zagubiony aktywacyjny link?